27/01/2020
  • Anglų Kalbos Centras
  • Anglų Kalbos Centras
  • Anglų Kalbos Centras

Vertimai

VERTIMAI TAIP PAT PRIIMAMI INTERNETU IŠ LIETUVOS IR IŠ UŽSIENIO

SKUBIUS VERTIMUS ATLIEKAME TĄ PAČIĄ DIENĄ

 

Vertimas raštu 

           Užsakovų pateikti tekstai vertimui dažnai būna specialios profesinės ar techninės srities ir reikalauja ypatingų lingvistinių ir specializuotos terminologijos žinių.

           VšĮ „Anglų kalbos centras“ dirbantys vertėjai specializuojasi tam tikroje srityje. Bet kokio sudėtingumo užsakymą atlieka vertėjas, išmanantis tą sritį. Mes verčiame įvairiausių sričių tekstus: juridinius, techninius, medicininius, transporto, energetikos, žemės ūkio, finansinius, ekonominius, aplinkosaugos, socialinės apsaugos, reklamos, draudimo, Europos Sąjungos dokumentus, ir kt.

Verčiame tekstus iš/į lietuvių kalbą:

 

Anglų Latvių Prancūzų Danų
Vokiečių Estų Norvegų Ispanų
Rusų Čekų Švedų Portugalų
Lenkų Kinų Italų Islandų

 Ir kitas kalbas.

Vertimų kaina

          Vertimo užsakymo kaina tiesiogiai priklauso nuo kalbos, iš/-į, kurią verčiama. Atsiųskite dokumentą, kurį norite išsiversti ir Mes ne ilgiau kaip per 2 valandas nurodysime Jums tikslią vertimo kainą bei terminą! Jeigu turite klausimų? Mielai pakonsultuosime! Skambinkite: +370 600 69-599; Užklausas ir dokumentus siųskite: Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo Spam'o, jums reikia įjungti Javaskriptą, kad matytumėte tai

Vertimų tvirtinimas

Biuro:

        Išversto dokumento teisingumas tvirtinamas vertėjo parašu ir vertimų biuro antspaudu.

Notaro:

        Užsakovui pageidaujant, galimas notaro patvirtinimas. Notaras tvirtina vertėjo parašą dokumentuose, kurie pateikiami kartu su originalu arba notaro patvirtintu nuorašu.

 


 

Dirbame:

I-V  9-18 VI-VII - Nedirbame

SKUBŪS VERTIMAI PRIIMAMI IR SAVAITGALIAIS NUO 9 IKI 22 VAL.
+370 600 69 599