12/12/2019
  • Anglų Kalbos Centras
  • Anglų Kalbos Centras
  • Anglų Kalbos Centras

Kursai vaikams ir paaugliams

      Šnekamosios kalbos grupė 

Norite patobulinti savo kalbinius įgūdžius? Ruošiatės anglų kalbos įskaitai? Ši šnekamosios kalbos grupė kaip tik Jums! Čia pagrindinis dėmesys skiriamas kalbėjimui. Paskaitų metu diskutuojama  įvairiomis temomis, plečiamas žodynas ir kalbama, kalbama, kalbama. 

     Grammar refresher  grupė 

Kursas skirtas tiems, kurių silpnoji anglų kalbos pusė - gramatikos žinios. Kursas ypač naudingas vidurinių mokyklų ir gimnazijų moksleiviams, aukštųjų mokyklų studentams. 

     Bendrinė anglų kalba 

Kursų metu lavinamos visos kalbinės veiklos rūšys – klausymas, skaitymas, rašymas ir kalbėjimas. Mokymo metodų įvairovė suteikia galimybę kiekvienam klausytojui rasti tinkamiausią mokymosi formą, neleidžia nuobodžiauti per užsiėmimus. Užduotys, atliekamos poromis ir grupėse, padeda kryptingai ir nuosekliai lavinti bendravimo įgūdžius. Paskaitų metu kuriamos realios kalbinės situacijos, kurios suteikia galimybę mokytis vartoti kalbą. 

     Individualus moksleivių mokymas    

 

 

     Šeštadieninė mokyklėlė vaikams (5 -10m.)

Žaismingos pamokėlės, jauki atmosfera, išvykos  - visa tai mes garantuojame ir tikime, kad vaikučiai mielai rinksis anglų kalbos pamokėles „Anglų kalbos centras“ mokykloje ne tik tam, kad įgytų neįkainojamą vertybę - žinias, bet ir tam, kad puikiai praleistų laiką bendraamžių draugijoje. Vaikučiai į grupes skirstomi pagal amžių 5-7m. ir 8-10m.