12/12/2019
  • Anglų Kalbos Centras
  • Anglų Kalbos Centras
  • Anglų Kalbos Centras

Kursai suaugusiems

Išsirinkite tinkamiausią grupę sau!

 

     Šnekamosios kalbos grupė 

Norite patobulinti savo kalbinius įgūdžius? Ši šnekamosios kalbos grupė kaip tik Jums! Čia pagrindinis dėmesys skiriamas kalbėjimui. Paskaitų metu diskutuojama  įvairiomis temomis, plečiamas žodynas ir kalbama, kalbama, kalbama. 

     Grammar refresher  grupė 

Kursas skirtas tiems, kurių silpnoji anglų kalbos pusė - gramatikos žinios. Kursas ypač naudingas vidurinių mokyklų ir gimnazijų moksleiviams, aukštųjų mokyklų studentams.  

     Bendrinė anglų kalba 

Bendrinės anglų kalbos kursai skirti norintiems pradėti mokytis kalbos arba tobulinti jau turimas žinias. Kursų metu lavinamos visos kalbinės veiklos rūšys – klausymas, skaitymas, rašymas ir kalbėjimas. Mokymo metodų įvairovė suteikia galimybę kiekvienam studentui rasti tinkamiausią mokymosi formą, neleidžia nuobodžiauti per užsiėmimus. Užduotys, atliekamos poromis ir grupėse, padeda kryptingai ir nuosekliai lavinti bendravimo įgūdžius. Paskaitų metu kuriamos realios kalbinės situacijos, kurios suteikia galimybę mokytis vartoti kalbą.   

     Intensyvūs bendrinės anglų kalbos kursai 

Rekomenduojama tiems studentams, kuriems anglų kalbą išmokti ar patobulinti reikia per trumpesnį laiką. Itin kruopščiai sudarytas kursas suteikia galimybę išmokti ar patobulinti tiek rašymo, tiek skaitymo, klausymo ir ypatingai kalbėjimo sritis per trumpą laiko tarpą. Paskaitos vyksta 4 kartus per savaitę po 2 ak. val. Kursų trukmė 40 ak. val.

     Verslo anglų kalba 

Intensyvūs verslo anglų kalbos kursai skirti tiems, kurie jaučiasi primiršę anglų kalbą, ypač verslo terminų žodyną,  ir per trumpą laiką norėtų "atšviežinti" savo įgūdžius, ypač praplėsti (arba įgyti)  Business English žodyną ir pasipraktikuoti verslo šnekamąją kalbą, praversiančią bendraujant su verslo partneriais gyvai ar telefonu, susirašinėjant laiškais ar dalyvaujant derybose. Prieš registruodamiesi į kursą visgi turėtumėte įsitikinti esą bent Pre-Intermediate lygio. Kursai nepatartini visai nemokantiems anglų kalbos.  

    Individualus suaugusiųjų mokymas